Sākums > Televīzija

Pieslēgties e-rēķiniem

Televīzija

 

 

            Labākie televīzijas kanāli. Abonēšana sākot no 4.50 eiro mēnesī.

 

Mūsu uzņēmums jau no 1992.gada nodarbojas ar kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniegšanu. Mūsu kabeļtelevīzijas tīkli atrodas MisāVecumniekos, Iecavā, SiguldāSaulkrastosJaunolainē, Silakrogā, Piņķos, Elejā, Uzvarā,   Dāviņos, Muceniekos, Sauriešos, Sunīšos, Raganā, Zvejniekciemā, Stūnīšos, Gaujā,  Baldonē, Ķegumā, Allažos, MalpilīBeibežos, Stelpē, un Vallē

Labākais veids kā skatīties televīziju ir izvēlēties kabeļtelevīzijas pieslēgumu, jo tas nodrošinās labākos televīzijas kanālus par vis zemāko cenu, kā arī iespēju vienā dzīvoklī lietot tik televizora aparātus cik nepieciešams Jūsu komfortam ar vienu abonēšanas maksu.

Kabeļtelevīzijas ierīkošanas maksa tikai 10 eiro. Ja kabeļtelevīzija tiek ierīkota kopā ar interneta pieslēgumu ar līguma minimālo termiņu 12 mēneši, tad pakalpojuma ierīkošanas tiek veikta bez maksas. Ja klientiem dzīvoklī nepieciešams instalēt televīzijas kabeļus, tas tiek veikts par papildus samaksu 8 eiro par katru līniju līdz televizoram.

 Abonēšanas maksa vienai mājsaimniecībai nemainīga, neatkarīgi no lietoto televizoru skaita. Katrā televizorā pieejami visi izvēlētie kanāli, atbisltoši pieslēgtam programmu blokam.

Mūsu kabeļteļtelevīzijas tīklos programmu izvēle tiek sastādīta atbisltoši skatītāju  vairākuma pieprasījumam,  tas dod iespēju apmierināt visu skatītāju vēlmes, bet tajā pašā laikā saglabāt zemāko abonēšanas maksu par pakalpojumu tirgū.  Mūsu pakalpojumu  standarta abonēšanas maksa līdzvētīga citu piedāvājumu akcijas cenām, bet tajā pat laikā saglabājam augstu pakalpojuma kvalitāti un servisu.

 Apkalpojam kolektīvo antenu tīklus daudzstāvu mājām, iestādēm, kā piem., Pansionāts. Izskatām arī piedāvājumus jaunu tīklu izbūvei sadarbībai jau  ar esošu kolektīvo antenu sistēmu uzturēšanai un apkalpošanai.

Zvani mums un pasūti labākos televīzijas kanālus par visszemāko cenu. Tel. 26452075, 63976677 vai 80000143 . E-pasts info@erikaunko.lv