Sākums > Internets > Fiksētais Pieslēgums

Pieslēgties e-rēķiniem

Fiksētais Pieslēgums

Ātrs un stabils internets ar fiksētu abonēšanas maksu sākot no 6,05 eiro/mēnesī, simetrisks interneta ātrums līdz 100Mbit/sekundē. Pakalpojuma piedāvājums dažādās apdzīvotās vietās atšķiras.

Pieslēgums dzīvoklī tiek ierīkots izmantojot vītā pāra kabeļus. Šī tehnoloģija nodrošina simetrisku datu plūsmu līdz 1 Gbit/s. Vītā pāra kabeļi bez papildus izdevumiem un pārveidojumiem, klientam ļaus daudzu gadu garumā saņemt ātru un laikmetam atbilstošu interneta pieslēgumu. Šim pieslēgumam nav vajadzīgas papildus ierīces: modemi, maršrutētāji. Kabeļu vai spraudņa nejauši bojājumi ir viegli remontējami. Kabeli, nepieciešamības gadījumā var viegli pārvietot, saīsināt vai pagarināt. Ja vēlaties savā dzīvoklī izveidot bezvadu interneta zonu, tad šāda veida pieslēgumam ir visplašākais piedāvājums dažādām bezvadu iekārtām, kuras klients viegli var uzstādīt bez meistara palīdzības.  Nepieciešamības gadījumā mūsu tehniķi visu var izdarīt Jūsu vietā.

Katram klientam tiek piešķirta viena nemainīga, unikāla IP. Pateicoties simetriskam interneta ātrumam un unikālai, nemainīgai IP adresēm, katram mūsu klientam paveras daudz plašākas interneta lietošanas iespējas. Tas dod iespēju ne tikai būt pasīvam interneta lietotājam, bet internetu izmantot kā palīgu savām ikdienas gaitām. Ar vien biežāk iespējams iegādāties dažādas ierīces, piem., apsardzei, veicot Jūsu objektu video novērošanu, IP slēdži, dažādas multimediju sistēmas, kurtām iespējams attālināti pieslēgties un tās vadīt no jebkuras pasaules vietas vai redzēt kas notiek Jūsu īpašumā vai ar Jūsu iekārtām. Internets ir kas vairāk kā informācijas iegūšanas un izzināšanas veids un mūsu tīkli jau šodien ir piemēroti visiem izaicinājumiem, kuri tuvā nākotnē būs mūsu ikdiena.

Izmantojot mūsu interneta pieslēgumu interneta lietotājiem iespējams ietaupīt ne tikai maksājot mazāku abonēšanas maksu, bet arī papildus netērēt līdzekļus dažādu papildus servisu apmaksai. Standarta interneta pieslēgums nodrošina pietiekoši lielu ātrumu lai privātpersona vai neliels uzņēmums savu datoru varētu izmantot kā savas personīgās mājas lapas (WEB) vai failu (FTP) serveri. Arī izklaidei, biežāk jaunieši, mēdz izveidot savus personīgos spēļu serverus utt.  Uzņēmēji, kā arī citi interesenti, lai izveidotu savus datu kanālus var lietot VPN  un citus protokolus. Parasti šāda veida iespējas tiek piedāvātas par papildus samaksu kā, papildus pakalpojumu vai vispār nav pieejamas, bet mūsu uzņēmums izbūvējot interneta tīklus visu ko vien var izdarīt ar internetu to ir iekļāvusi standarta piedāvājumā, jo uzskatām, ka īsts interneta pieslēgums sniedz lietotājam pilnu iespēju brīvību.

Fiksētais interneta pieslēgums pieejams:

Sigulda, Bauska, Bārbele, Beibeži, Bērzkalni, Code, Dāviņi, Dimzukalns, Gaisma, Iecava, Jauncode, Jaunbauska, Klīvi, Mālpils, Mežotne, Misa, Mūsa, Nīzere, Pāce, Pamūša, Pīrāgi, Rītausmas, Stelpe, Stelpes pienotava, Umpārte, Uzvara, Vecumnieki, Vecsaule, Zālīte, Zorģi, u.c. 

Ja Jūsu apdzīvotā vieta nav atzīmēta, iespējams Jums pieejams fiksētais bezvadu interneta pieslēgums. Ja dzīvojat Bauskas vai Siguldas novados, tad par iespējamo interneta pieslēgumu Jūs informēs mūsu speciālisti pa tālruni 26452075, 63976677 vai 80000143.

 

Saviem klientiem sniedzam bezmaksas konsultācijas, kā savā ikdienā izmantojot mūsu interneta pieslēgumu var automatizēt vai attālināti kontrolēt kādu klientam nepieciešamu sistēmu, darbību utt.

 

Ātrākais internets novadā


19,09/mēn.

Iespējama bezmaksas ierīkošana

Fiksēta IP adrese

Neierobežots datu apjoms

100Mbit lejupielāde (download) un 100Mbit augšupielāde (upload) (Simetrisks interneta ātrums)

Lasīt vairāk »
 
Pieteikt

Ļoti ātrs internets


19,09/mēn.

 

Iespējama bezmaksas ierīkošana

Fiksēta IP adrese

Neierobežots datu apjoms

30Mbit lejupielāde (download) un 30Mbit augšupielāde (upload) (Simetrisks interneta ātrums)

Lasīt vairāk »
 
Pieteikt

Ātrs internets


14,23/mēn.

Iespējama bezmaksas ierīkošana

Fiksēta IP adrese

Neierobežots datu apjoms

16Mbit lejupielāde (download) un 16Mbit augšupielāde (upload) (Simetrisks interneta ātrums)

Lasīt vairāk »
 
Pieteikt

Labākais interneta piedāvājums


9,21/mēn.

Iespējama bezmaksas ierīkošana

Fiksēta IP adrese

Neierobežots datu apjoms

8Mbit lejupielāde (download) un 8Mbit augšupielāde (upload) (Simetrisks interneta ātrums)

Lasīt vairāk »
 
Pieteikt