Sākums > Internets > Bezvadu internets

Pieslēgties e-rēķiniem

Bezvadu internets

Fiksētais bezvadu internets ir labākais risinājums interneta ierīkošanai privātmājā vai daudzstāvu mājā. Izmantojot fiksēto bezvadu internetu iespējams izveidot ne tikai lētāku interneta pieslēgumu veidu, kā izbūvējot kabeļu līniju uz Jūsu māju, bet arī šīs tehnoloģijas spēj nodrošināt daudz lielāku interneta ātrumu, kā mobilais internets vai DSL telefona līnijas internets. Atšķirībā no mobilā interneta pakalpojums tiek ierīkots jūsu izvēlētā pieslēguma adresē, kurā mēs nodrošināsim interneta pūsmu atbilstoši pieslēguma veidam un bez maksas šajā adresē veiksim interneta iekārtu apkalpošanu, ja radīsies tehniskas problēmas. Mēs sniedzam tehnisku atbalstu arī klientu iekārtu pakalpošanai.

Standarta risinājumā, kuru izmantojam šāda pieslēguma ierīkošanai iespējams nodrošināt datu plūsmas ātrumu no 20 līdz 100 Mbit/s, tāpēc izmantojot šīs iekārtas, pieslēgumu var veidot individuāli, kā arī daudzstāvu mājās kolektīvi. Tas dod iespējas samazināt katram pieslēgumam ierīkošanas izdevumus. 

Izvēloties šo pieslēguma veidu mēs nodrošinām katram klientam interneta ātrumu no 5 līdz 30 Mbit/s. Abonēšana: €19.09 (t.s. PVN 21%). Juridiskām un privātpersonām abonēšanas maksa vienāda. Katram klientam sava, fiksēta IP adrese. Klientiem ir neierobežots datu lietošanas daudzums.

Atšķirībā no citiem bezvadu interneta risinājumiem, šis pieslēgums nodrošina ātru un stabilu internetu, bez lietošanas ierobežojumiem, nav arī datu plūsmas lietošanas limits mēnesī, tāpēc izvēloties mūsu interneta pieslēgumu Jūs varat lietot visus iespējamos interneta resursus, video zvanus, filmu un mūzikas lejup ielādi ar lielu ātrumu, video vai TV skatīšanās tiešsaistē un interneta radio klausīšanās vai skatīties interneta televīziju. Jums nebūs jāuztraucas par to, ka pārtērējat mēneša lietošanas limitu, jo tāda vienkārši nav! Fiksētais bezvadu internets darbojas tieši tāpat kā kabeļu internets. Vienīgā atšķirība, ka pēdējais  posms līdz jūsu pieslēguma punktam, tiek veikts pa gaisu, izmantojot radiosakarus, saglabājot kabeļu interneta priekšrocības. Jūsu privātmāja tiek bez vadiem, iekļauta mūsu kopējā interneta tīklā, kurā mēs rēķināmies ar katra mūs, klienta datu plūsmu. Tāpēc mūsu piedāvājums kardināli atšķiras no citiem bezvadu vai mobilā interneta pakalpojumiem.

Klientiem bez maksas tiek nodrošināta nemainīgā IP adrese. Tā sniedz plašas iespējas, lai Jūs izmantojot internetu varētu savā īpašumā veidot modernus risinājumus attālinātai dažādu iekārtu vai ēku vadībai un kontrolei,  veidot pats savu „gudro māju”, jau šobrīd pieejamas daudz iekārtas, kuras iespējams caur internetu attālināti vadīt, pārliecināties par temperatūru apkures katlā, ieslēgt vai izslēgt kādu ierīci, attālināti pārbaudīt signalizāciju, pieslēgties mājas videonovērošanai, lai pārliecinātos par situāciju savā īpašumā. Personīgo serveru uzturēšanai, kā piem., WEB serveris savas personīgās mājas lapas uzturēšanai vai FTP serveris ērtākai privāto failu lietošanai vai koplietošanai. Mūsu uzņēmums atbalsta un veicina, lai internets būtu ne tikai izklaides vai saziņas līdzeklis, bet arī drošs un labs palīgs ikdienas darbos, tāpēc visiem klientiem  ne tikai nodrošinām bezmaksas fiksētu IP adresei, bet arī sniedzam savus padomus vai palīdzību citu specifisku iekārtu pieslēgšanai pie mūsu interneta tīkla.

Mūsu interneta pakalpojumi, pieejami sekojošas apdzīvotās vietās un lauku teritorijās:

Vecumnieku novadā: Vecumnieki, Misa, Laimas, Muižnieki un to apkārtnē, Beibeži un teritorijā ap Beibežiem, Stelpe, Nīzere, Stelpes pagasta teritorijā, Bārbelē, Bārbeles pagasta teritorijā, Gaismā un Gaismas apdzīvotās vietas apkārtnē, Stelpes pienotavā (Beitiņos), Klīvi un ko apkārtne, Vecumnieku novada lauku teritorijās.

Iecavas novadā: Iecava, Iecavas stacija un tās apkārtne, Dimzas (Dimzukalns), Rosme, Zorģi, Zālīte, Iecavas pagasta lauku teritorijās.

Bauskas novadā: Bauska un tās apkārtnē, Rītausmas, Pāce, Uzvara, Bērzkalni, Mežotne, Code, Jauncode, Vecsaule un Vecsaules apkārtnē, Kūdra, Ozolaine, Dāviņi, Lambārte un Dāviņu pagasta teritorijā.

Ja Jūsu apdzīvotā vieta nav atzīmēta, iespējams Jums pieejams fiksētais bezvadu interneta pieslēgums, ja dzīvojat Vecumnieku, Bauskas vai Iecavas novados. Mēs varam veikt Jūsu apdzīvotā izpētes darbus, lai sniegtu Jums atbildi par to vai varam arī Jūsu mājās ierīkot ātru, kvalitatīvu, bet lētu interneta pieslēgumu. Pakalpojuma pieejamības izpētes darbi ir bez maksas.

Tālrunis uzziņām 26452075 vai 80000143.

 

Īsts internets privātmājām


19,09/mēn.

Neierobežots datu apjoms

Fiksēta IP adrese

Izmantojot fiksēto bezvadu internetu iespējams izveidot ne tikai lētāku interneta pieslēgumu veidu, kā izbūvējot kabeļu līniju uz Jūsu māju, bet arī šīs tehnoloģijas spēj nodrošināt lielāku interneta ātrumu, kā piem., DSL telefona līnijas, vai arī mobilais internets.

Interneta ātrums līdz 30Mbit/s

Lasīt vairāk »
 
Pieteikt